- -10,18 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Котлони |
|
| Χρώμα | Inox |
| Υλικό | Κεραμικό, Inox |
| Εξουσία | 1200 W |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση, Αντιολισθητικά πόδια, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Αριθμός θερμαντήρων | 1 |
| Κανονική ζώνη θέρμανσης | 1200 W |
| Υψος | 7.5 cm |
| Πλάτος | 26 cm |
| Βάθος | 31.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |