- -10,18 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Inox |
| Material | Ceramică, Inox |
| Putere | 1200 W |
| Functii | Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii, Picioare anti-alunecare, Controlul temperaturii |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Numar arzatoare | 1 |
| Arzator normal | 1200 W |
| Inaltime | 7.5 cm |
| Latime | 26 cm |
| Adancime | 31.5 cm |
| Garanție | 24 luni |