
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Котлони |
|
| Цвят | Черен/Инокс |
| Материал | Стъкло |
| Мощност | 2800 W |
| Функции | Защита против прегряване, Термостат |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип котлон | Стандартен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Максимална температура | 300 C |
| Брой нагреватели | 2 |
| Брой зони за готвене | 2 |
| Голяма нагревателна зона | 1 |
| Малка нагревателна зона | 1 |
| Мощност на голяма нагревателна зона | 1800 W |
| Мощност на малка нагревателна зона | 1000 W |
| Тип нагревателна зона | Стандартна |
| Гаранция | 24 месеца |