
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Negru / Inox |
| Material | Sticlă |
| Putere | 2800 W |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Termostat |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Standard |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Temperatura maxima | 300 C |
| Numar arzatoare | 2 |
| Numar zone gatire | 2 |
| Arzator mare | 1 |
| Arzator mic | 1 |
| Putere arzator mare | 1800 W |
| Putere arzator mic | 1000 W |
| Tip arzator | Standard |
| Garanție | 24 месеца |