(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Котлони |
|
| Χρώμα | Μαύρο/Inox |
| Υλικό | Γυαλί |
| Εξουσία | 2800 W |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Θερμοστάτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 300 C |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 2 |
| Μεγάλος χώρος θέρμανσης | 1 |
| Μικρή ζώνη θέρμανσης | 1 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 1800 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1000 W |
| Τύπος ζώνης θέρμανσης | Standard |
| Εγγύηση | 24 месеца |