- -5,11 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Котлони |
|
| Цвят | Червен, Черен |
| Материал | Метал |
| Мощност | 2100 W |
| Функции | Запалваща система |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип котлон | Стандартен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Тип нагревателна зона | Газова дюза |
| Височина | 1420 x 819 x 192 - 0 мм |
| Дълбочина | 29 cm |
| Тегло | 1.2 Kg |