- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Котлони |
|
| Χρώμα | Κόκκινο, Μαύρο |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εξουσία | 2100 W |
| Λειτουργίες | Σύστημα ανάφλεξης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Τύπος ζώνης θέρμανσης | Ακροφύσιο αερίου |
| Υψος | 1420 x 819 x 192 - 0 mm |
| Βάθος | 29 cm |
| Βάρος | 1.2 Kg |