- -5,11 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Rosu, Negru |
| Material | Metal |
| Putere | 2100 W |
| Functii | Sistem de aprindere |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Standard |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Tip arzator | Gaze cu gaz |
| Inaltime | 1420 x 819 x 192 - 0 mm |
| Adancime | 29 cm |
| Greutate | 1.2 Kg |