- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Котлони |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Стъкло |
| Функции | Таймер, Безопасен за деца, Автоматично изключване, Защита против прегряване, Температурен контрол |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Тип котлон | Индукционен |
| Разположение на контролния панел | Горно |
| Нива на мощност | 8 |
| Брой нагреватели | 1 |
| Брой зони за готвене | 1 |
| Тип нагревателна зона | Стандартна |
| Височина | 4.1 cm |
| Ширина | 37 cm |
| Дълбочина | 29.1 cm |