- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Котлони |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Γυαλί |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ασφαλές για παιδιά, Αυτόματη απενεργοποίηση, Προστασία από υπερθέρμανση, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος χόμπι | Επαγωγικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 8 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 1 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 1 |
| Τύπος ζώνης θέρμανσης | Standard |
| Υψος | 4.1 cm |
| Πλάτος | 37 cm |
| Βάθος | 29.1 cm |