- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Sticlă |
| Functii | Temporizator, Sigur pentru copii, Oprirea automată, Protecție împotriva supraîncălzirii, Controlul temperaturii |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip plita | Inducţie |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 8 |
| Numar arzatoare | 1 |
| Numar zone gatire | 1 |
| Tip arzator | Standard |
| Inaltime | 4.1 cm |
| Latime | 37 cm |
| Adancime | 29.1 cm |