- -10,23 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Котлони |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Керамика |
| Мощност | 1200 W |
| Функции | Защита против прегряване, Термостат, Крачета против приплъзване, Температурен контрол |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Ширина | 23 cm |
| Дълбочина | 1427 x 835 x 195 - 0 мм, 25 cm |