- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Котлони |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Εξουσία | 1200 W |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Θερμοστάτης, Αντιολισθητικά πόδια, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Πλάτος | 23 cm |
| Βάθος | 1427 x 835 x 195 - 0 mm, 25 cm |