- -10,23 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică |
| Putere | 1200 W |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Termostat, Picioare anti-alunecare, Controlul temperaturii |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Latime | 23 cm |
| Adancime | 1427 x 835 x 195 - 0 mm, 25 cm |