- -0,51 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Жълт, Сив |
| Тип продукт | Подложка |
| Съдържание пакет | 1 х Подложка |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал | Силикон |
| Ширина | 19 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Ширина острие | 0 cm |