- -0,51 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Κίτρινο, Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Подложка |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Подложка |
| Αριθμός | 1 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Πλάτος | 19 cm |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Πλάτος λεπίδας | 0 cm |