- -0,51 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Galben, Gri |
| Tip produs | Подложка |
| Pachet de conținut | 1 х Подложка |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Material | Silicon |
| Lăţime | 19 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |
| Latimea lamei | 0 cm |