- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Син |
| Тип продукт | Форми за лед |
| Съдържание пакет | 12 бр пликчета за лед |
| Брой | 12 |
| Брой хора | 1 |
| Материал | Найлон |
| Ширина | 18 cm |
| Дължина | 36 cm |
| Тегло | 31 g |
| Дължина острие | 0 cm |