- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Τύπος Προϊόντος | Форми за лед |
| Πακέτο περιεχομένων | 12 бр пликчета за лед |
| Αριθμός | 12 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Υλικό | Найлон |
| Πλάτος | 18 cm |
| Μήκος | 36 cm |
| Βάρος | 31 g |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |