- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Форми за лед |
| Pachet de conținut | 12 бр пликчета за лед |
| Număr | 12 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Material | Nailon |
| Lăţime | 18 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Greutate | 31 g |
| Lungimea lamei | 0 cm |