- -0,72 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Многоцветен |
| Тип продукт | Форма за лед |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал | Пластмаса |
| Ширина | 25 cm |
| Дължина | 10 cm |
| Тегло | 90 g |
| Дебелина | 4 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |