- -0,72 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Forma cuburi de gheata |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Material | Plastic |
| Lăţime | 25 cm |
| Lungime | 10 cm |
| Greutate | 90 g |
| Grosime | 4 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |