- -0,72 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Πολύχρωμος |
| Τύπος Προϊόντος | Φόρμα για πάγο |
| Αριθμός | 1 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πλάτος | 25 cm |
| Μήκος | 10 cm |
| Βάρος | 90 g |
| Πάχος | 4 cm |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |