- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Сив |
| Тип продукт | Гъба за почистване |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал | Пластмаса |
| Ширина | 2.5 cm |
| Дължина | 10 cm |
| Дебелина | 11.5 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |