- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Гъба за почистване |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Material | Plastic |
| Lăţime | 2.5 cm |
| Lungime | 10 cm |
| Grosime | 11.5 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |