- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Гъба за почистване |
| Αριθμός | 1 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πλάτος | 2.5 cm |
| Μήκος | 10 cm |
| Πάχος | 11.5 cm |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |