- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Сив, Черен |
| Тип продукт | Стъргалка за тесто |
| Съдържание пакет | 2 x Стъргалка за тесто |
| Брой | 2 |
| Брой хора | 1 |
| Материал | Пластмаса |
| Ширина | 22.5 cm |
| Дължина | 11.7 cm |
| Тегло | 40 g |
| Дебелина | 0.7 cm |
| Дължина острие | 0 cm |