- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Gri, Negru |
| Tip produs | Стъргалка за тесто |
| Pachet de conținut | 2 x Стъргалка за тесто |
| Număr | 2 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Material | Plastic |
| Lăţime | 22.5 cm |
| Lungime | 11.7 cm |
| Greutate | 40 g |
| Grosime | 0.7 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |