- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Стъргалка за тесто |
| Πακέτο περιεχομένων | 2 x Стъргалка за тесто |
| Αριθμός | 2 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πλάτος | 22.5 cm |
| Μήκος | 11.7 cm |
| Βάρος | 40 g |
| Πάχος | 0.7 cm |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |