
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Многоцветен |
| Тип продукт | Щипки за запечатване |
| Съдържание пакет | 5 x Щипка за запечатване |
| Брой | 5 |
| Брой хора | 1 |
| Материал | Пластмаса |
| Ширина | 8.1 cm |
| Дължина | 15.8 cm |
| Тегло | 40 g |
| Дебелина | 1.9 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |