
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Πολύχρωμος |
| Τύπος Προϊόντος | Щипки за запечатване |
| Πακέτο περιεχομένων | 5 x Щипка за запечатване |
| Αριθμός | 5 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πλάτος | 8.1 cm |
| Μήκος | 15.8 cm |
| Βάρος | 40 g |
| Πάχος | 1.9 cm |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |