
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Щипки за запечатване |
| Pachet de conținut | 5 x Щипка за запечатване |
| Număr | 5 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Material | Plastic |
| Lăţime | 8.1 cm |
| Lungime | 15.8 cm |
| Greutate | 40 g |
| Grosime | 1.9 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |