
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)


Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Син, Сребрист |
| Тип продукт | Щипки за сервиране |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Силикон |
| Материал | Стомана, Силикон |
| Ширина | 4.5 cm |
| Дължина | 34.5 cm |
| Тегло | 0.140 Kg |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |