
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Albastru, Argint |
| Tip produs | Щипки за сервиране |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Silicon |
| Material | Oţel, Silicon |
| Lăţime | 4.5 cm |
| Lungime | 34.5 cm |
| Greutate | 0.140 Kg |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |