
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Μπλε, Ασημένιο |
| Τύπος Προϊόντος | Щипки за сервиране |
| Αριθμός | 1 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Χειριστείτε το υλικό | Σιλικόνη |
| Υλικό | Ατσάλι, Σιλικόνη |
| Πλάτος | 4.5 cm |
| Μήκος | 34.5 cm |
| Βάρος | 0.140 Kg |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |