- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Инокс, Сив |
| Тип продукт | Комплект |
| Брой | 7 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Пластмаса, Силикон |
| Материал | Стомана, Пластмаса, Силикон |
| Ширина | 21.5 cm |
| Дължина | 21 cm |
| Тегло | 1.36 Kg |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |