- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Inox, Gri |
| Tip produs | A stabilit |
| Număr | 7 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Plastic, Silicon |
| Material | Oţel, Plastic, Silicon |
| Lăţime | 21.5 cm |
| Lungime | 21 cm |
| Greutate | 1.36 Kg |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |