- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Inox, Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Αριθμός | 7 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Χειριστείτε το υλικό | Πλαστικό, Σιλικόνη |
| Υλικό | Ατσάλι, Πλαστικό, Σιλικόνη |
| Πλάτος | 21.5 cm |
| Μήκος | 21 cm |
| Βάρος | 1.36 Kg |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |