- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Покритие | Хром |
| Цвят | Зелен, Инокс |
| Тип продукт | Щипка |
| Съдържание пакет | 1 х Щипка |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал | Стомана, Силикон |
| Ширина | 2.8 cm |
| Дължина | 31.5 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |