- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)


Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Acoperire | Crom |
| Culoare | Verde, Inox |
| Tip produs | Pinch |
| Pachet de conținut | 1 х Щипка |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Material | Oţel, Silicon |
| Lăţime | 2.8 cm |
| Lungime | 31.5 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |