- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Κάλυψη | Χρώμιο |
| Χρώμα | Πράσινο, Inox |
| Τύπος Προϊόντος | Συνδετήρας |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Щипка |
| Αριθμός | 1 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Υλικό | Ατσάλι, Σιλικόνη |
| Πλάτος | 2.8 cm |
| Μήκος | 31.5 cm |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |