
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Покритие | Хром |
| Цвят | Зелен |
| Тип продукт | Бъркалка |
| Съдържание пакет | 1 х Бъркалка |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Силикон |
| Материал | Стомана, Пластмаса, Силикон |
| Ширина | 9 cm |
| Дължина | 28 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |