
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Κάλυψη | Χρώμιο |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Τύπος Προϊόντος | Αναδευτήρας |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Бъркалка |
| Αριθμός | 1 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Χειριστείτε το υλικό | Σιλικόνη |
| Υλικό | Ατσάλι, Πλαστικό, Σιλικόνη |
| Πλάτος | 9 cm |
| Μήκος | 28 cm |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |