
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Acoperire | Crom |
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Tel |
| Pachet de conținut | 1 x Tel |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Silicon |
| Material | Oţel, Plastic, Silicon |
| Lăţime | 9 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |