- -9,71 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Многоцветен |
| Тип продукт | Комплект |
| Брой | 5 |
| Брой хора | 1 |
| Материал | Пластмаса |
| Ширина | 19.8 cm |
| Дължина | 33.7 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |