- -9,71 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | A stabilit |
| Număr | 5 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Material | Plastic |
| Lăţime | 19.8 cm |
| Lungime | 33.7 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |