- -9,71 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Πολύχρωμος |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Αριθμός | 5 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πλάτος | 19.8 cm |
| Μήκος | 33.7 cm |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |