- -2,05 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Сив |
| Тип продукт | Купа |
| Съдържание пакет | 1 х Купа |
| Брой | 2 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Пластмаса |
| Материал | Пластмаса |
| Ширина | 17.5 cm |
| Дължина | 24 cm |
| Дължина острие | 0 cm |