- -2,05 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Μπολ |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Купа |
| Αριθμός | 2 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Χειριστείτε το υλικό | Πλαστικό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πλάτος | 17.5 cm |
| Μήκος | 24 cm |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |