- -2,05 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Castron |
| Pachet de conținut | 1 х Купа |
| Număr | 2 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Plastic |
| Material | Plastic |
| Lăţime | 17.5 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |